Hryke stažení zdarma

Vyhledávání

Partneři

Online hry zdarma pro všechny.
Stahujte oblíbené hry ke stažení zdarma a nebudete se nudit.
V prohlížeči můžete hrát Hry online zdarma.
Dívčí a barbie hry pro dívky a slečny.
Hry online jsou tu pro všechny.

Smrtonosné hádanky: Loutkář

S tajemným sériovým vrahem, který dosud zabil několik mladých žen, si policie neví rady. Jako svou vizitku na místech činu zanechává podivné hračky a tím, jak si se svými oběťmi i vyšetřovateli pohrává, si od médií vysloužil přezdívku "Loutkář".

Detektivka, která byla vyšetřováním případu pověřena, již ztratila veškeré naděje, že by kdy tohoto maniaka mohla dopadnout, když v tom od tohoto šíleného vraha dostala videokazetu s nahrávkou sebe sama.

K odhalení tohoto šílence tak naše hrdinka musí hledat stopy, které pro ni vrah na jednotlivých místech činu nechává, a odhalit souvislosti mezi Loutkářovými oběťmi.

Pouští se přijetím jeho podmínek do závodu s časem, který nemá šanci vyhrát? Podaří se jí vraha odhalit dřív, než stihne spáchat další krutou vraždu? Nebo se snad jen sama stává terčem jeho zájmu?

Vlastnosti:
Ve hře na vás čekají strhující scény se skrytými objekty a nervy drásající detektivní příběh o sériovém vrahovi. Musíte řešit náročné hádanky a hrát minihry, které vám mohou získat různé bonusy. Ručně kreslená grafika vás určitě potěší a deník spolu s interaktivní mapou vám pomohou lépe se orientovat v příběhu.

Systém:
OS: Windows XP/7/8 / CPU: 1,5 GHz / RAM: 512 MB / DirectX 9.0

Velikost: 167.72Mb